38e Veldrit van Harderwijk
op
Zaterdag 22 Oktober 2016
Home » Deelnemers 2016 » Amateurs / Sportklasse
Deelnemers : Amateurs en Sportklasse (update 18-10-2016)
    Naam  Woonplaats Vereniging
  1 Bob van den Berg 'S GRAVENZANDE Westland Wil Vooruit
  2 Jort de Boer Amsterdam WTC de Amstel
  3 Roukebert de        Boer Tilburg TWC Pijnenburg
  4 Sander   Boerkamp AMSTERDAM WTC de Amstel
  5 Tom van Braak VELP RETO
  6 Job   Broekhuis Harderwijk Hanzerenners Zwolle
  7 Bas de Bruin UITHOORN Uithoornse WTC
  8 Richard   Calis HILVERSUM GWC de Adelaar
  9 Bas van Dalen HILVERSUM W.V. Eemland
  10 Tom   Davids NIJMEGEN MTB Licht Verzet
  11 Kelvin   Dekker HEDEL WV de Jonge Renner
  12 Jeroen   Devilee Leiden LRTV Swift
  13 Jasper   Fioole Koudekerk aan den Rijn WV Avanti
  14 Rick van Gaalen heesch FCV Dreamteam
  15 Thijs   Geerse ZEEWOLDE De Eendracht
  16 Theo van Ginkel WOUDENBERG W.V. Eemland
  17 Mike van der Ham LEXMOND GRC Jan van Arckel
  18 Nordin   Hudepol ALMELO AWV de Zwaluwen
  19 Jos   Huisman zwolle Hanzerenners Zwolle
  20 Eddy van IJzendoorn TIEL UWTC de Volharding
  21 Freek de Jong VUGHT WTC Maas-Waal
  22 Daan de Jonge Axel RTV Oldenzaalse WCL
  23 Joep   Keijsers LEIDEN TWC Noord-Limburg
  24 Erwin   Ketellapper WOLVEGA WV WoonExpo Kapenga
  25 Tom   Koeleman UTRECHT UWTC de Volharding
  26 Jochem   Koren BUSSUM De Eendracht
  27 Jim   Koren Zeewolde AR en TV de Adelaar
  28 Peter   Kraaijvanger ZEVENAAR Specialized Workfor.ce
  29 Raymond van de Kruisweg OLDEBROEK ATB vereniging Oldebroek
  30 Dennis van de Kruisweg OLDEBROEK ATB vereniging Oldebroek
  31 Mats   Lammertink WIERDEN HSK Trias
  32 Jari   Looman MONTFOORT WTC Woerden
  33 Jordy   Luisman Lemelerveld ATB Team Lemelerveld
  34 Rob   Meeuwessen Goirle Cycling Team Wielertoerist
  35 Jan   Metselaar BERGSCHENHOEK HSK Trias
  36 Tom   Meulendijks Nijmegen MTB Licht Verzet
  37 Dennis   Moolhuijsen Rijsenhout Uithoornse WTC
  38 Mattijn   Motshagen NIJKERK GLD UWTC de Volharding
  39 Joery   Nijkamp ZELHEM R en TV de Zwaluwen
  40 Mike   Nijkamp ZELHEM R en TV de Zwaluwen
  41 Kees van Noppen RIDDERKERK DRC de Mol
  42 Gerjan   Olsder BARNEVELD Cycling Team Wielertoerist
  43 Edwin   Pauli 'S-GRAVENHAGE HSK Trias
  44 Wesley   Pieterse Arnhem RETO
  45 Daniel   Prijkel OSS MC Club Oss
  46 Martijn de Putter NEDERHEMERT Cycloteam.nl
  47 Wim van Roekel AMMERZODEN WTC Maas-Waal
  48 Jacob de Roo Biezelinge Zwse MTB. Ver. X-Treme
  49 Yannick   Runhart RUINEN Vv GIANT dt Benelux
  50 Maarten   Schavemaker NIEUW VENNEP HSC de Bataaf
  51 Remco   Schellevis STOLWIJK GRTC Excelsior
  52 Marc   Scholman MONTFOORT WTC Woerden
  53 Sil   Smit NEDERHORST DEN BERG GWC de Adelaar
  54 Rafaël   Spier Loosdrecht De Eendracht
  55 Tony   Stoffels AMSTERDAM WTC de Amstel
  56 Daan   Switters UTRECHT CS030
  57 Coen   Telgenhof LOSSER RTV Oldenzaalse WCL
  58 Bart   Ursem Andijk West Frisia
  59 Mike van Veelen ARNHEM MTB Licht Verzet
  60 Jorn van Veen Den Ham ATB Team Lemelerveld
  61 Bart de Veer VREELAND Uithoornse WTC
  62 Luuk van Vliet Den Haag Uithoornse WTC
  63 Tristan   Vlijm HULSHORST WV De IJsselstreek
  64 Stijn van der Wal Huizen W.V. Eemland
  65 Olav   Wallinga Zutphen E.T.P. Zutphen
  66 Koen   Weijers EDE UWTC de Volharding
  67 Simon van Wijk Doetinchem RETO
  68 Arno   Winters OMMEN ATB Team Lemelerveld
  69 Wim de Wit AKKRUM LWV de Friesche Leeuw

 

Powered by Sagitarius CMS